Укр
Рус












Код товару: AR_3006169
Світлодіодна стрічка ColorWay, що живиться через USB, ідеально підходить для освітлення кухні, спальні, вітальні, ванної кімнати, сходів та полиць у шафах під час блекауту або відсутності електроенергії. Довжина стрічки складає 3 метра та обладнана 60 світлодіодами на кожен метр, що гарантує яскраве та рівномірне освітлення. Гнучкість стрічки дозволяє легко згинати та адаптувати її до будь-якої поверхні, що робить її чудовим вибором для різних приміщень. Вбудований сенсорний диммер спрощує процес увімкнення та вимкнення, а також регулює яскравість світла. Можливість харчування від павербанку робить стрічку ще зручнішою у використанні.
Особливості
| Тип стрічки | побутова |
| Енергоспоживання | 1.6 Вт/м |
| Кольорова температура | 6500 K |
| Колір світіння | білий |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга живлення | 5 В |
| Довжина стрічки | 3 м |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення в комплекті | є, немає |
| Діапазон робочих температур | -20…+40 °C |
| Джерело живлення | USB |
| Кількість світлодіодів | 60 шт/м |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Особливості | димер, самоклеючі |
| Ресурс роботи | 25 000 г |
| Роз'єм підключення | USB |
| Тип світлодіодів | SMD 2835 |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
517 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00