Укр
Рус



Код товару: AR_3006168
вологозахищена, 24 Вт/м, Світловий потік - 160 лм, 2700 - 6500 K, RGB, 150 шт/м, SMD 5050, Ресурс роботи - 30 000 г, -10 +40 °C, IP54, 12 В, від мережі, Wi-Fi, Bluetooth, ZigBee, 5 м, 10 мм
| Тип стрічки | вологозахищена |
| Енергоспоживання | 24 Вт/м |
| Світловий потік | 160 лм |
| Кольорова температура | 2700 - 6500 K |
| Колір світіння | RGB |
| Клас захисту | IP54 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Інтерфейси і протоколи | Wi-Fi, Bluetooth, ZigBee |
| Довжина стрічки | 5 м |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення в комплекті | є |
| Діапазон робочих температур | -10 +40 °C |
| Джерело живлення | від мережі |
| Кількість світлодіодів | 150 шт/м |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Особливості | RGB (вибір кольору), Пульт ДК, самоклеючі |
| Ресурс роботи | 30 000 г |
| Роз'єм підключення | 4-pin |
| Тип світлодіодів | SMD 5050 |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 319 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00