Укр
Рус

Код товару: AR_3024101
Світильник світлодіодний OPAL має ступінь захисту від пилу та вологи IP 54. Опаловий розсіювач дає змогу рівномірно розподіляти світловий потік і виключає ефект засліплення. Світильник призначений для місцевого освітлення службових, підсобних приміщень комерційного та промислово-складського призначення, а також у житлово-побутовій сфері, на автомийках, паркінгах та інших об'єктах із високим вмістом пилу та вологи. Доцільним є також установлення його над входом у під'їзди, сходові марші й майданчики, на відкритих майданчиках та ін. Не потребує обслуговування впродовж усього періоду експлуатації.
Переваги
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | прямокутна |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 1920 Лм |
| Колірна температура | 6500 K |
| Живлення | 220 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 220 г |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP54 |
| Кут розсіювання | 180° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 270 х 65 х 13 мм |
| Термін служби | 20 000 годин |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
418 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00