Укр
Рус

Код товару: AR_3024093
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Потужність | 15 Вт |
| Світловий потік | 910 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 175 - 265 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.28 кг |
| Довжина кабелю | бездротовий, кабель відсутній |
| Розміри | 200 х 20 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
419 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00