Укр
Рус

Код товару: AR_3024113
Світлодіодні світильники ТМ DELUX серії PLF 11 LED використовуються для освітлення робочих поверхонь у побутових та громадських приміщеннях, а також для інтерיєрного або основного освітлення. Світильники можна з’єднувати в лінію за допомогою з’єднувача, який постачається в комплекті. З’єднання в лінію не більше 30шт.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | лінійний |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 16 Вт |
| Світловий потік | 1280 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.21 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 100° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -15°С - +45°С |
| Розміри | 1170 х 35 х 22 мм |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
375 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00