Укр
Рус

Код товару: AR_3024100
Світлодіодні світильники спрямованого світла застосовуються для освітлення офісних, житлових і торгових приміщень. Спеціальний опаловий розсіювач дозволяє рівномірно розподіляти світловий потік і виключає ефект засліплення. У світильнику використовуються чіпи Samsung. Перевага світильників - проста система монтажу-демонтажу. Якщо необхідно залишити на час свою оселю без нагляду і ви остерігаєтеся, щоб світильники не вкрали чи не розбили - досить просто вивернути світильник з монтажною скоби, і відключити шнур живлення.
Переваги:
- низький рівень енергоспоживання;
- рівномірне світло без ефекту засліплення;
- широка область застосування;
- не вимагають спеціального обслуговування;
- не вимагають спеціальної утилізації;
- світловий потік залишається стабільним в широкому діапазоні значень напруги живлення (100-250 В)
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 480 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 100 - 250 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина кабелю | бездротовий, кабель відсутній |
| Розміри | 120 х 28 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
256 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00