Укр
Рус

Код товару: AR_3024013
Светодиодный светильник Eurolamp Downlight мощностью 4W 4000К (белый нейтральный цвет) 220V имеет круглую форму и предназначен для использования в бытовых помещениях. Световой поток данного светильника составляет 280Lm, а угол свечения 160 градусов. Данный источник света имеет врезной тип монтажа. LED светильники Eurolamp сделаны по немецким стандартам на аутсорсинговых производственных мощностях компании Green Power Euroelectric GmbH и адаптированы для работы в условиях наших, часто неидеальных, электросетях.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 4 Вт |
| Світловий потік | 280 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель без вилки |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Робоча температура | -20°С - +50°С |
| Розміри | ø 105 х 11 мм |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
222 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00