Укр
Рус

Код товару: AR_3024132
Світлодіодний світильник EUROLAMP LED-DLR-5/4(glass) призначений для використання в підвісних стелях і забезпечує економію електроенергії до 90%. Він випромінює нейтральне світло з колірною температурою 4000K, що робить його ідеальним для готелів, офісів та прихожих. Виконаний у сучасному стилі, світильник спрямовує світло вниз і в сторону, має максимальну потужність 5 Вт, світловий потік 370 Лм, що еквівалентно лампі накалювання потужністю 40 Вт. Матеріал основи - алюміній, а плафона - пластик. Термін служби світлодіодів становить 50,000 годин.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 370 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 175 - 265 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 170 г |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | ø 90 x 23 мм |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
218 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00