Укр
Рус

Код товару: AR_3024105
Світильник LINEARLED MOBILE IR з сенсором руху і світла на акумуляторі (в комплекті USB, немає блоку живлення) з двостороннім скотчем [4058075399747] 0.5W 3.7-5V 20lm 4000K 330-500mAh 116х47х11mm Ledvance
Переваги продукту
Області застосування
Особливості продукту
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | нічник |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | овальна |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Світловий потік | 20 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 5 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,37 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 105° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -10°С - +40°С |
| Розміри | 116 х 47 х 11 мм |
| Сертифікати | CE, EAC, UKCA |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
673 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00