Укр
Рус

Код товару: AR_3024073
Lightwell LW-SQ-SRF-12 12 W — світлодіодний стельовий світильник квадратної форми, розроблений для ефективного освітлення різних приміщень. Завдяки потужності 12 Вт він забезпечує яскраве та рівномірне освітлення, при цьому споживає мінімум електроенергії, що робить його оптимальним для житлових і комерційних просторів.
Основні характеристики:
Переваги використання:
Рекомендується для встановлення в кухнях, вітальнях, ванних кімнатах, а також у громадських приміщеннях, де важливе енергоефективне та довговічне освітлення.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | квадратна |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 880 Лм |
| Колірна температура | 6500 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | 0.15 м |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | 0°С - +40°С |
| Розміри | 170 x 170 x 28 мм |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
279 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00