Світильник стельовий Brille LED врізний LED-177/10W COB NW 32-394 - фото 1
Світильник стельовий Brille LED врізний LED-177/10W COB NW 32-394 - фото 2
Світильник стельовий Brille LED врізний LED-177/10W COB NW 32-394 - фото 3
Світильник стельовий Brille LED врізний LED-177/10W COB NW 32-394 - фото 4
Світильник стельовий Brille LED врізний LED-177/10W COB NW 32-394 - фото 5
Світильник стельовий Brille LED врізний LED-177/10W COB NW 32-394
Код товару: BR_1334015
Про товар
Точковий світлодіодний світильник LED-177/10W COB WW – це функціональний, якісний і сучасний світильник для офісів. Він виготовлений із пластику й металу, виконаний в лаконічному стилі. За допомогою вбудованих точкових світильників можна освітити площу всього приміщення або ж акцентувати увагу на певних зонах. Джерелом світла точкового світильника LED-177/10W COB NW є один світлодіод типу COB потужністю 10 Вт, який випромінює нейтральне світло зі світловим потоком 75лм/вт. Кут розсіювання світла становить 60°. Світлодіодний точковий світильник – це вигідний і економний варіант, оскільки термін служби світлодіодів – 25 000 годин. Ступінь захисту оболонки світильника – IP40, а це означає, що він захищений від проникнення твердих предметів розміром більше 1мм і не захищений від проникнення рідини. Точковий світлодіодний світильник – для тих, кому в оформленні інтер'єру важливі практичність і стильний дизайн.
Вбудовані
Тип ламп
LED-модуль
Потужність
10 Вт
Напруга
220 В
Світловий потік
750 ЛМ
Температура світіння
4000 - 4700 К
Врезной размер
100 мм