Світильник стельовий Brille LED-23/20W WW WH врізний (L59-011) - фото 1
Світильник стельовий Brille LED-23/20W WW WH врізний (L59-011)
Код товару: BR_1320042
Китай
Стиль
Техно
Потужність
20 Вт
Напруга
175 - 265 В
Світловий потік
1700 ЛМ
Температура світіння
Врезной размер
170 мм