Світильник стельовий Brille 32-067 LED-221/14W 144 pcs WW led накладний світлодіодний - фото 1
Світильник стельовий Brille 32-067 LED-221/14W 144 pcs WW led накладний світлодіодний - фото 2
Світильник стельовий Brille 32-067 LED-221/14W 144 pcs WW led накладний світлодіодний
Код товару: BR_1326533
Про товар
Яскраве освітлення без мерехтінь і відблисків, а також велику економію витрат на електроенергію вам зможе забезпечити настінно-стельовий світлодіодний світильник LED-221/14W 144 pcs WW. Монтувати його можна як на стелю, так і на стіну. І корпус, і розсіювач світла світильника виготовлений з пластику. Обладнаний світильник 144 яскравими світлодіодами, які випромінюють рівне тепле біле світло зі світловим потоком 1584 лм. Кут розсіювання світла становить 120°, а коефіцієнт передачі кольору – більше 80%. Світильник потужністю 14 Вт розрахований для роботи в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В.
Монтаж
Накладні
Тип ламп
LED-модуль
Потужність
14 Вт
Напруга
175 - 265 В