Світильник стельовий Brille LED-41/20W COB NW DL врізний (L126-015) - фото 1
Світильник стельовий Brille LED-41/20W COB NW DL врізний (L126-015) - фото 2
Світильник стельовий Brille LED-41/20W COB NW DL врізний (L126-015) - фото 3
Світильник стельовий Brille LED-41/20W COB NW DL врізний (L126-015)
Код товару: BR_1322177
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Стиль
Техно
Монтаж
Вбудовані
Кількість ламп
1 шт
Потужність
20 Вт
Напруга
175 - 265 В
Світловий потік
1500 ЛМ
Температура світіння
Врезной размер
145 мм