Світильник стельовий Brille врізний світлодіодний LED-18/19W 126 pcs WW L52-003 - фото 1
Світильник стельовий Brille врізний світлодіодний LED-18/19W 126 pcs WW L52-003 - фото 2
Світильник стельовий Brille врізний світлодіодний LED-18/19W 126 pcs WW L52-003 - фото 3
Світильник стельовий Brille врізний світлодіодний LED-18/19W 126 pcs WW L52-003 - фото 4
Світильник стельовий Brille врізний світлодіодний LED-18/19W 126 pcs WW L52-003 - фото 5
Світильник стельовий Brille врізний світлодіодний LED-18/19W 126 pcs WW L52-003
Код товару: BR_1326421
Китай
Стиль
Хай-тек
Вбудовані
Тип ламп
LED-модуль
Потужність
19 Вт
Напруга
220 В
Світловий потік
860 ЛМ
Температура світіння
2700 - 3500 К
Врезной размер
185 мм