Укр
Рус

Код товару: AR_3024035
Світлодіодний світильник аварійний ВИХІД TITANUM TL-EM101-S односторонній - призначений для інформування людей про місце розташування аварійного ВИХОДУ з приміщення чи будівлі. Виконаний у вигляді інформаційного табло, яке має вбудовану LED підсвітку. Режим роботи - постійно світиться. Широко застосовується в більшості місць громадського користування: кінотеатрах і кафе, магазинах і супермаркетах, школах і університетах, адміністративних будівлях та офісах. Особливістю цих світильників є вбудований акумулятор, що дозволить працювати автономно у разі відсутності електроенергії. Має тривалий термін експлуатації. Не містить ртуті. Працює в двох режимах: від мережі та аварійний.
Світильник має вузли кріплення для підвісного монтажу або фіксації його на стіну. Під’єднайте кабель світильника до мережі згідно із запропонованою схемою в інструкції, рекомендовано використовувати для підключення клемну колодку (в комплект не входить). Якщо підключення відбулося правильно після подачі напруги світильник засвітиться, а індикатор «POWER» буде світитись.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | настінний, аварійний |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | прямокутна |
| Тип монтажу | накладний, підвісний |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній, бездротовий |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 180° |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 360 x 150 x 25 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
444 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00