Світильник точковий Brille LED-361/18W CW SLIM (L121-093) - фото 1
Світильник точковий Brille LED-361/18W CW SLIM (L121-093) - фото 2
Світильник точковий Brille LED-361/18W CW SLIM (L121-093)
Код товару: BR_1326312
Про товар
Врізний світлодіодний світильник LED-361/18W CW – сучасна, покращена альтернатива стельових освітлювальних приладів з традиційними джерелами світла. Найчастіше такого роду світильники монтують в натяжні та підвісні стелі. Якщо хочете поекспериментувати – встановлюйте їх в стіни. Головним козирем світлодіодного освітлювального приладу є довговічність і простота експлуатації. LED-361/18W CW – ультратонкий (висота – 10 мм!), обладнаний драйвером, укомплектований монтажними клемами. Корпус виготовлений з металу і пластику, пофарбований у білий колір. Усередині корпусу знаходяться світлодіоди, загальною потужністю 18 Вт, що випромінюють рівне холодне біле світло зі світловим потоком 80-85 лм/Вт під кутом 120°. Світильник розрахований для роботи в мережі 220 В. Встановивши такого типу освітлювальні прилади, ви зможете на роки забути про заміну ламп і захмарні рахунки за електрику. Замість цього будете насолоджуватися комфортним, приємним для сприйняття світлом.
Вбудовані
Тип ламп
LED-модуль
Потужність
18 Вт
Напруга
175 - 265 В
Світловий потік
1530 ЛМ
Температура світіння
Врезной размер
150 мм