Світильник точковий Brille LED-491/18W CW світлодіодний (L121-105) - фото 1
Світильник точковий Brille LED-491/18W CW світлодіодний (L121-105) - фото 2
Світильник точковий Brille LED-491/18W CW світлодіодний (L121-105) - фото 3
Світильник точковий Brille LED-491/18W CW світлодіодний (L121-105) - фото 4
Світильник точковий Brille LED-491/18W CW світлодіодний (L121-105)
Код товару: BR_1326655
Про товар
Світильник LED-491/18W CW – це поліпшена сучасна альтернатива стельовим освітлювальним приладам з традиційними джерелами світла. Від останніх він відрізняється тим, що працює за допомогою світлодіодів. Світлодіоди не випромінюють ультрафіолет, не містять ртуті, не вимагають частої заміни, економлять електроенергію, видаючи при цьому потужний світловий потік. Світильник дає направлене світло, він не потребує додаткового рефлектора. Корпус виготовлений з металу і пластику, квадратної форми, пофарбований у білий колір. Усередині корпусу знаходяться світлодіоди, що випромінюють рівне холодне біле світло зі світловим потоком 80-85 лм/Вт під кутом 120°. Потужність світильника становить 18 Вт, розрахований він для роботи в мережі 220 В. Даний світильник накладний, його можна монтувати на будь-якій горизонтальній або вертикальній поверхні. Отримати більше інформації ви можете, подивившись наше відео.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Монтаж
Накладні
Тип ламп
LED-модуль
Кількість ламп
1 шт
Потужність
18 Вт
Напруга
175 - 265 В
Світловий потік
1530 ЛМ
Температура світіння
Врезной размер
85 мм