Укр
Рус

Код товару: AR_3017129
Стельовий точковий світильник Videx під лампу GX53 – сучасне рішення для освітлення будь якого інтер’єру. Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт. Використовуються як для основного, так і для акцентного освітлення, зокрема для інтер'єрної підсвітки житлових, адміністративних та торговельних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Сучасний дизайн та компактні розміри роблять їх універсальними. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні, як правило, до стелі, випромінюючи світло вниз. Може обмежено експлуатуватися на вулиці (під козирками і навісами), а також в приміщенні з підвищеною вологістю, так як мають клас захисту від пилу та вологи IP44. Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, що не схильний до корозії на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом.
Особливості
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю 30W. Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Лампа в комплект до світильника не входить!
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип монтажу | накладний |
| Призначення | для кухні, для кімнати, універсальний, коридор, комора |
| Форма | циліндрична |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Лампа в комплекті | ні |
| Цоколь плафона | GX53 |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8.2 см |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Колір плафона | чорний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Поворотний плафон | ні |
| Ширина (діаметр) | Ø 7 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
387 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00