Укр
Рус

Код товару: AR_3017124
Інтер'єрний світильник із чорною призмою підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів тощо. Підійде для лоджій та коридорів та певних зон у великих кімнатах. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 та максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий рівень захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник має високий захист від ударів IK07 і ступінь захисту IР20 - не допускає потрапляння частинок бруду всередину світильника.
При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа, галогенова лампа |
| Тип монтажу | накладний |
| Призначення | для кухні, для кімнати, універсальний |
| Форма | кругла |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Лампа в комплекті | ні |
| Цоколь плафона | GU10 |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 см |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір плафона | матовий чорний |
| Поворотний плафон | ні |
| Ширина (діаметр) | Ø 5.5 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
294 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00