Укр
Рус

Код товару: AR_3024055
Світлодіодний круглий світильник Vestum LED 1-VS-7101 потужністю 8 Вт дає 800 Лм.
Переваги LED світильника Vestum LED:
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення, зовнішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 8 Вт |
| Світловий потік | 800 Лм |
| Колірна температура | 4500 К |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Україна |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | ø 140 x 57 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
269 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00