Укр
Рус

Код товару: AR_3024021
Світильник Videx EDGE-SC-72W-WHITE (VLE-ESC-72W) — сучасний LED-панельний світильник білого кольору, який забезпечує яскраве та економне освітлення для будь-яких приміщень.
Основні характеристики:
Переваги використання:
Рекомендації: Підходить для використання в офісах, житлових приміщеннях, торгових площах та навчальних закладах.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | квадратна |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 72 Вт |
| Світловий потік | 4700 Лм |
| Колірна температура | 2700 - 6000 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | є |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 450 х 450 х 80 мм |
| Термін служби | 35 000 годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 709 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00