Укр
Рус

Код товару: AR_3024112
LED Світильник круглий накладний аварійний накладний VIDEX VL-CLR-EM200-2 20W 5000K 220V призначений для побутового та комерційного освітлення. Аварійне резервне світло вмикається автоматично, коли електропостачання зникає, а вимикач залишається увімкненим. Коли електропостачання відновиться, світильник автоматично переключиться з аварійного освітлення на звичайне, а акумулятор за цей час заряджається.
Виріб оснащений змінними акумуляторами. Якщо ви помітили, що акумулятор з часом розрядився, його можна замінити тільки на акумулятори того ж типу(Li-ion 18650)
Переваги
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий, аварійний |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 2100 Лм |
| Колірна температура | 5000 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 700 г |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | ø 280 x 7 мм |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 173 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00