Укр
Рус

Код товару: AR_3024059
Стельовий точковий світильник Videx VL-SPF21B-B під лампу GX53 – цей світильник поєднує в собі сучасний дизайн, практичність, високу ефективність та універсальність. Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30 Вт кожна. Використовуються для основного освітлення, зокрема у вітальні, в дитячий кімнаті, на кухні, в кабінеті, в кафе, ресторані, готелі тощо. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні за допомогою монтажної планки, як правило, до стелі, випромінюючи світло вниз. Використовуються виключно в приміщеннях, так як мають клас захисту від пилу та вологи IP20. Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Особливості:
Як джерело світла використовується 6 лампочок з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30W кожна. Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Лампа в комплект до світильника не входить!
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 6 х 30 Вт |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Цоколь лампи | GX53 |
| Smart-керування | немає |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 100° |
| Лампа в комплекті | ні |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | ø 450 x 80 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 288 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00