Укр
Рус

Код товару: AR_3024078
ультрафіолетова лампа, Тип світильника - для знищення комах, Призначення - внутрішне освітлення, Форма - прямокутна, тип монтажу - підвісний, підлоговий, Потужність - 40 Вт, 220 - 240 В, Smart-керування - немає, сірий
| Джерело світла | ультрафіолетова лампа |
| Тип світильника | для знищення комах |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | прямокутна |
| Тип монтажу | підвісний, підлоговий |
| Потужність | 40 Вт |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 300° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 645 х 255 х 60 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 621 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00