Укр
Рус












Код товару: AR_3006124
сокет - 1156, 1366, 2011, FM1, AM2, FM2, AM3, AM4, 1150, 1151, 1155, 1200, 2066, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - RGB, 360 Вт, 1600 об/хв, матеріал радіатора - алюміній, рівень шуму - 27 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Обслуговування СРО - немає, білий
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | 2011, 1366, 1156, 1851, FM1, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4, FM2, AM3+, AM3, AM2, 1155, 1150, FM2+, 2066, 2011-3, 1152 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | RGB, ARGB |
| Максимальний TDP | 360 Вт |
| Тип підшипників | керамічний підшипник кочення (Ceramic bearing) |
| Рівень шуму | 27 dB |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 968 г |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Обслуговування СВО | немає |
| Повітряний потік | 72.1 CFM |
| Роз'єми живлення | 3-pin, 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 x 120 x 25 мм |
| Розміри радіаторів | 394 x 120 x 27 мм |
| Тиск | 1.98 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 208 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00