Укр
Рус







Код товару: AR_3006150
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 24", 1920 x 1080, з HDR, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 5 (10 Вт), CI+, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, S/PDIF, Component, 2 x HDMI, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х100мм), 540.7 x 428.3 x 175.1 мм, 2.5 кг
| Тип телевізора | Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор |
| Діагональ екрану | 24" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип матриці | LCD |
| Частота розгортки панелі | 50 Гц |
| HDR | з HDR |
| Тип тюнеру | аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2 |
| Інтерфейси підключення | 2 x HDMI, Component, Антенний, CI+, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, S/PDIF |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Операційна система | Tizen |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Словаччина |
| Bluetooth | так |
| VESA | VESA (100х100мм) |
| Вага без підставки | 2.5 кг |
| Вага з підставкою | 3 кг |
| Додатково | Apple AirPlay |
| Контрастність | Mega Contrast |
| Органи управління | мультимедійний пульт |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Розміри без підставки | 540.7 x 329.0 x 41.1 мм |
| Розміри з підставкою | 540.7 x 428.3 x 175.1 мм |
| Також | Smart TV |
| Технології поліпшення зображення | Contrast Enhancer, HDR 10+, Micro Dimming Pro, HDR |
| Тип підсвічування | Micro LED |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 394 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00