Укр
Рус

Код товару: AR_3017454
Термогігрометр Benetech GM1372 - це надійний і зручний прилад, призначений для вимірювання температури та відносної вологості повітря. Цей прилад може використовуватися як у домашніх умовах, так і у професійній сфері, у тому числі у медичних, наукових та промислових установах.
Вимірювач вологості та температури Benetech GM1372 оснащений великим рідкокристалічним екраном, який дозволяє легко читати дані про температуру та вологість повітря.
Прилад може вимірювати температуру повітря в діапазоні від мінус 9.9 до 60 градусів. Такий широкий діапазон дозволяє використовувати термогігрометр у будь-яких умовах, включаючи холодні зимові дні та спекотні літні дні. Вимірювання температури здійснюється за допомогою вбудованого термометра високої точності.
Крім того, термогігрометр Benetech GM1372 також може вимірювати відносну вологість повітря в діапазоні від 10 до 99 відсотків. Це дуже важливий параметр, який може впливати на здоров'я та комфорт людини. Вимірювання вологості здійснюється за допомогою вбудованого гігрометра високої точності. Також прилад має вбудований календар з годинником.
Прилад має міцний пластиковий корпус, на задній поверхні якого є відкидна ніжка та магнітний кронштейн на липучці. За допомогою ніжки можна поставити термогігрометр на будь-якій горизонтальній поверхні, а за допомогою кронштейна прикріпити до будь-якої вертикальної площини. Це особливо зручно на кухні або у ванній кімнаті, де потрібно швидко і легко перевіряти параметри повітря.
Термогігрометр Benetech GM1372 живиться від батарейки CR2032, якої буде достатньо на кілька місяців безперервної роботи.
| Тип датчика | не виносний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 77 г |
| Габарити | 100 х 62 х 15 мм |
| Діапазон вимірювання вологості | 5 - 98 |
| Діапазон температури | -10 - 50 °C |
| Живлення | 1 х CR2032 3V |
| Одиниця виміру температури | °С, °F |
| Похибка при вимірі температури | ±2 °C |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
633 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00