Укр
Рус

Код товару: AR_3024586
Це серія термосів з колбою з нержавіючої сталі. Ідеальний варіант для поїздок на дачу, виїздів на природу, рибалку або полювання. Серія включає в себе різні за об'ємом і кольором варіації, які припадуть до смаку навіть самим вибагливим покупцям. Міцність і легкість в поєднанні з прекрасними показниками збереження температури, як завжди, відповідають високому рівню, встановленому компанією Zojirushi.
Завдяки прагненню компанії до інновацій і розвитку, в термосах вдалося зменшити вакуумний зазор в металевій колбі від стандартних 2мм до 1мм. Стінки колби виконані з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дозволило зробити термоса легше і компактніше, без шкоди можливостям зберігати температуру.
Внутрішня частина колби має спеціальне покриття, стійке до нальоту і запаху (Non-Stick Coating). Це є одним з найважливіших достоїнств і переваг не тільки цієї серії термосів, але і всієї продукції компанії Zojirushi. Завдяки цьому покриттю вміст не контактує безпосередньо з металом, зберігаючи природний смак і корисні властивості.
Особлива конструкція дозволяє налити дуже акуратно і без бризок Ваші напої. Все дуже легко розбирається для промивки. Так що, ви не будете відчувати суп у вашому чаї. Всі ущільнювачі виготовлені з каучуку, а не з силікону, як у більшості існуючих на ринку термосів, що значно продовжує їх термін експлуатації, а значить, і термін життя самого термоса.
Компактні і зручні, термоса цієї серії добре підходять для походів і пікніків, не тривалих виїздів на риболовлю.
Харчовий термоконтейнер Zojirushi SW-EAE призначений для підтримання в гарячому або холодному стані перших або других страв. Супи, борщі, каші, різні рагу, холодні закуски або десерти, інші смаколики багато годин збережуть свою свіжість, аромат і корисні властивості завдяки фірмовій технології виробництва металевих колб. Всередині – тефлонове покриття, не абсорбує запахи і легко очищається від жиру і різного роду нальотів. Кришка-пробка оснащена спеціальною системою, що забезпечує гідро - і термогерметизацію внутрішнього простору. Купити харчовой термоконтейнер Zojirushi SW-EAE рекомендується для забезпечення здорового харчування в будь-яких ситуаціях.
| Вид термоса | харчовий |
| Об'єм | 0.75 л |
| Матеріал колби | нержавіюча сталь |
| Тип поставки | один предмет |
| Дизайн | жіночий |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вага | 0.9 кг |
| Діаметр горловини | 69 мм |
| Збереження тепла | 95-68°С / 6 год (при температурі навколишнього середовища 20°С) |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Можна мити в посудомийній машині | ні |
| Розміри | 181 x 100 мм |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Тип горловини | широка |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 089 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00