Укр
Рус






Код товару: DW_2740951
Мегаометр GT3507B призначений для вимірювання значень опору ізоляції (до 5,5 ГОм). Тестова напруга від 100 до 1000 В, струм тестування не вище ніж 2 мА.
GT3507B мегамометр також реалізує функції вимірювання змінної напруги, а також перевірки цілісності лінії. У процесі тестування мегамометр GT3507B контролює заряд батарей і в разі потреби інформує про недостатній заряд, для економії заряду реалізована функція автовимкнення.
Мегаометр GT3507B також реалізує функції вимірювання змінної напруги та перевірки цілісності лінії.
| Діапазон вимірювання опору за 100 | 0,0 ~ 1500 MΩ |
| Діапазон вимірювання опору за 250 | 0,0 ~ 5,5 ГΩ |
| Діапазон вимірювання опору за 500 | 0,0 ~ 5,5 ГΩ |
| Діапазон вимірювання опору за 1000 | 0,0 ~ 5,5 ГΩ |
| Похибка: | ±5 %+3 е.м.р. |
| Тестовий струм: | 1,2 мА |
| Діапазон напруги DC/ | 30 ~ 600V |
| Роздільна здатність: | 1V |
| Ручний вибір діапазону: | є |
| Функція | є |
| Індикація слабкого заряду батарей: | є |
| Автовимкнення: | є |
| Розрахунок PI/ | є |
| Живлення: | 9V / 6 х 1,5V |
| Габарити: | 176X110X77 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 822 ₴
-20%5 458 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00