Укр
Рус

Код товару: AR_3015182
GWN7615 включає підтримку розширеного QoS, додатків реального часу з низькою затримкою, мережевих мереж, захоплених порталів, 200+ одночасних клієнтів на AP і подвійних мережевих портів Gigabit з PoE/PoE+, GWN7615 можна використовувати для створення масштабованого рішення як великий або малий, якщо це необхідно для сценарію розгортання, від офісних будівель до торгових точок, готелів тощо. Щоб забезпечити легку установку та керування, GWN7615 використовує дизайн розподіленої мережі без контролерів, у якому контролер вбудований у мережу продукту інтерфейс користувача. GWN7615 також підтримується GWN.Cloud та GWN Manager, хмарними та локальними платформами керування Wi-Fi від Grandstream. Це ідеальна точка доступу Wi-Fi для розгортання голосу через Wi-Fi і забезпечує безперебійне з’єднання з IP-телефонами Grandstream, які підтримують Wi-Fi.
Особливості:
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | a (до 54 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), n (до 450 Мбіт/с), ac (до 1.3 Гбіт/с), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA-ENT, WPS, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-ENT |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b |
| Вага | 500 г |
| Висота | 205.4 мм |
| Глибина | 45.9 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 3 |
| Максимальна швидкість | до 1.3 Гбіт/с |
| Моніторинг та управління | GWN.Cloud, GWN.Manager |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Ширина | 205.4 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 956 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00