Укр
Рус

Код товару: AR_3015142
Максимум продуктивності — жодних компромісів
Коли справа доходить до бездротової мережі в офісі, ви не можете дозволити собі зрізати кути і ризикуєте знизити продуктивність вашої команди. Вам необхідне відмінне покриття по всьому приміщенню. Вам потрібен пристрій, здатний обслуговувати велику кількість клієнтів. Вам потрібне надійне, гнучке, економічно ефективне рішення: cAP ax!
Сигнал без втрат — навіть у складних умовах
Як у відкритих офісах, так і в кабінетах зазвичай виникають різні проблеми з мережею: сигнал поглинається, відбивається, стає нестабільним. Дзеркала, тоноване скло, телевізори, металеві картотеки — все це може заважати. Наше рішення просте, ефективне й елегантне: нехай ваша точка доступу височіє над усіма перешкодами! Іншими словами, стельова точка доступу — це чудовий спосіб запобігти втраті сигналу у великих, багатолюдних приміщеннях із безліччю перешкод.
Непомітна, але надпотужна
Є ще одна перевага такого форм-фактора: cAP ax залишається прихованою від сторонніх очей, привертаючи менше небажаної уваги, ніж датчик диму. Ваші клієнти, гості або колеги навіть не помітять його. Але вони точно помітять блискавичне бездротове з'єднання!
Wi-Fi нового покоління — швидше, стабільніше, розумніше
Завдяки стандарту бездротового зв'язку Generation6 802.11ax ми отримуємо до 40% вищу швидкість у діапазоні 5 ГГц і до 90% — у 2,4 ГГц! Але що ще важливіше за швидкість — це стабільність. Пристрої AX витримують навіть найскладніші сценарії перешкод, забезпечуючи максимальну надійність сигналу.
Потужність заліза та сила RouterOS
Чотирьохядерний процесор 1,8 ГГц, NAND і 1 ГБ оперативної пам’яті — cAP ax легко справляється з найскладнішими завданнями. RouterOS v7 відкриває безліч можливостей: BGP, IPsec, WireGuard, маршрутизація, VPN — все в одному пристрої.
Безпека на сучасному рівні
Порівняно з попереднім поколінням, cAP ax підтримує покращені типи автентифікації: OWE, WPA3-PSK, WPA3-EAP та 802.11r роумінг. Ви можете бути впевнені в захисті кожного підключення.
Один пристрій — нескінченні можливості
PoE-вхід і PoE-вихід роблять монтаж надзвичайно простим. Живіть камери, комутатори або навіть інший cAP ax — без додаткових блоків живлення.
Масштабування? Легко!
Завдяки новітній системі централізованого керування Wi-Fi wave2 CAPsMAN, ви зможете налаштувати сотні пристроїв всього за кілька кліків. Все — без зайвого клопоту, просто та ефективно.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n, ac, ax, a, b, g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA3-PSK |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.11 ax, IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.11 n |
| Висота | 228 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 1.2 Гбіт/с |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Ширина | 228 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 684 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00