Укр
Рус

Код товару: AR_3015141
cAP XL ac (RBcAPGi-5acD2nD-XL) - це аналог відомої «стельової» точки доступу cAP ac від компанії Mikrotik з покращеною антеною та великою зоною покриття. Як і попередні моделі cAP, вона призначена для встановлення на стелю і повинна гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр.
Нова точка доступу заснована на тому процесорі Quad core IPQ-4018 710 MHz, що і її попередник. Головний акцент зробили на зміні антени та збільшенні дальності дії. Оперативна пам'ять залишилася 128 MB.
Працює cAP XL ac, у частотному діапазоні 2.4GHz та 5GHz та підтримує стандарти бездротового зв'язку IEEE802.11ac. Вихідна потужність радіомодуля становить 26 dBm.
Компанія трохи змінила дизайн точки доступу, якщо порівнювати із cAP ac. Сам пристрій досить гладкий - низький профіль привертає менше уваги, до того ж розміри лише 191 x 42 мм. Ваші клієнти, гості чи колеги навіть не помітять цього, хоча вони обов'язково помітять неймовірно швидке бездротове з'єднання по всьому приміщенню.
«XL» у назві відноситься тільки до антени всередині. Коефіцієнт посилення збільшили до 6 dBi (для 2.4 GHz) та 5.5 dBi (для 5 GHz) відповідно. Плюс додали відбивач для антени. Ці покращення дозволяють збільшити площу, що покривається, до 100% в порівнянні з попередніми моделями cAP.
Пристрій приймає живлення від першого Ethernet-порту за допомогою PoE, тому ви повинні використовувати включений пасивний інжектор PoE, або переконатися, що ваш комутатор підтримує пасивний або 802.3af/at PoE на виході. Потужність при максимальному навантаженні може досягати 24 Вт. Порт Eth2 також здатний підключати інший пристрій RouterBOARD із пасивним PoE (до 57 В).
Крім того, що точка доступу працює під управлінням мережевої операційної системи Mikrotik RouterOS, з рівнем ліцензії Level4, що дозволяє використовувати її для розгортання бездротових мереж будь-якої конфігурації, основною її перевагою є повна підтримка системи управління та контролю точки доступу MikroTik CAPsMAN.
CAPsMAN розроблений спеціально для роботи з великою кількістю бездротових точок доступу та керування ними з єдиного місця. При цьому для роботи контролера, на відміну від схожих систем інших виробників, не потрібен окремий комп'ютер або сервер. Він здатний працювати на будь-якому з існуючих пристроїв RouterBoard.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n, ac, a, b, g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ac |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO, SSID |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 867 Мбіт/с |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Ширина | 145 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 983 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00