Укр
Рус

Код товару: AR_3015207
MikroTik LHG LTE18 kit (модель LHGGM&EG18-EA) використовують для прийому мобільного інтернету з високою швидкістю до 1 Гбіт/с на відстані до 12 км від вежі мобільного оператора. Пристрій оснащений гігабітним Ethernet портом та антеною з посиленням 17 dBi. Підтримуються оператори Київстар, Vodafone, Lifecell, 3Mob. Точка доступу MikroTik LHG LTE18 kit (LHGGM&EG18-EA): великі відстані, ще більша швидкість з потужністю надшвидкого LTE модему категорії 18. Швидкість до 1.2 Gbps! Інтернет-рішення останньої милі для найвіддаленіших районів.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Тип антени | зовнішня/незнімна |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet) |
| Вага | 2220 г |
| Висота | 391 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Додаткові інтерфейси | Micro SIM, M.2 |
| Додаткові можливості | LTE, IP54, 2x2 MU-MIMO DL |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Моніторинг та управління | RouterOS v7 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | Від -40 °C до +70 °C |
| Ширина | 391 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 489 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00