Укр
Рус

Код товару: AR_3015198
Неперевершена продуктивність бездротової мережі
Завдяки сучасним двоядерним процесорам ARM, новітнім дводіапазонним радіомодулям Wi-Fi 6 стандарту 802.11ax і потужним вбудованим секторним антенам mANTBox ax 15s піднімає стабільність і швидкість сигналу на безпрецедентний рівень. Оснащений портом Gigabit Ethernet з PoE-входом і портом SFP з підтримкою 2,5 Гбіт/с, mANTBox ax 15s забезпечує надшвидкісне під'єднання до оптоволокна. mANTBox ax 15s забезпечує винятковий бездротовий зв'язок "точка-багатоточка" для широкого кола пристроїв на вражаючій 20-кілометровій відстані.
Відкрийте для себе можливості Wi-Fi 6
Оцініть блискавичні швидкості Wi-Fi: до 40 % вище в спектрі 5 ГГц і до 90 % вище в спектрі 2,4 ГГц. Зміцніть свою мережу за допомогою вдосконаленого шифрування WPA3, що забезпечує безпеку даних і захищає ваші пристрої від несанкціонованого доступу. Wi-Fi 6 забезпечує плавне та стабільне під'єднання навіть за одночасного під'єднання декількох пристроїв. Можливості безшовного роумінгу забезпечують плавний перехід між точками доступу без переривання з'єднання. У Wi-Fi 6 реалізовано такі функції, як Target Wake Time, які дають змогу пристроям переходити в сплячий режим, коли вони не використовуються, що значно знижує енергоспоживання. Це не тільки сприятливо позначається на навколишньому середовищі, а й допомагає скоротити ваші рахунки за електрику.
Просте встановлення
У комплект поставки mANTBox входить все необхідне, що забезпечує безпроблемне і легке встановлення. До комплекту входить гігабітний PoE-інжектор, що забезпечує живлення та мережеве під'єднання, блок живлення для підтримання пристрою в робочому стані, хомут для шланга та набір кріплень для надійного монтажу, а також MikroTik quickMOUNT pro, вдосконалений адаптер для настінного кріплення, який дає змогу точно розташувати антену для оптимального покриття сигналу. Завдяки можливості повороту на 140 градусів як у горизонтальній, так і у вертикальній площині, quickMOUNT pro забезпечує повний контроль над вирівнюванням антени, гарантуючи найкращу продуктивність вашої бездротової мережі.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n, ac, a, b, g, ax (до 2402 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с, USB 2.0, SFP |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA2 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet) |
| Висота | 349 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Додаткові інтерфейси | SFP, USB 2.0 |
| Додаткові можливості | IP54 |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 2.4 Гбіт/с |
| Моніторинг та управління | RouterOS v7 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Ширина | 140 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 256 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00