Укр
Рус

Код товару: AR_3015167
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA - швидкісна точка доступу стандарту 802.11ac. Модель з нової лінійки AC обладнання, розробленої з урахуванням вимог стандарту, має вражаючі характеристики. З роками бездротові технології отримують все більше поширення і все частіше діловий сегмент віддає їм перевагу. Відповідно підвищується планка вимог до стабільності, захищеності і швидкості такої мережі.
У NAND-чіпі постійної пам'яті на 64MB Mikrotik SXT ac встановлена фірмова RouterOS 4L. За функціоналом і гнучкості настройки вона в рази перевершує конкурентну AirOS, і її можна порівняти з повноцінними мережевими ОС на кшталт BSD. З особливостей варто виділити:
Робота RBSXTG-5HPacD-SA в режимі Base Station (PtP, PtMP) або Bridge (міст з SXT ac, особливо з хорошим рефлектором, вийде чудовий);
Підтримка безлічі протоколів тунелювання (PPPoE, PPTP, L2TP, EoIP і ін.).
Непоганий Firewall з безліччю фільтрів і повним контролем над трафіком.
DHCP-сервер, проксі-сервер, безліч способів налаштування VPN-сервера. Пропрієтарні протоколи NV2 і M3P, що стискають трафік і підвищують швидкість передачі.
Підключення до AP через WinBox, два різновиди веб-інтерфейсів і CLI.
Скриптова мова, для автоматизації управління, а також власний API для написання сторонніх програм під RouterOS.
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Wi-Fi міст |
| Стандарти мереж | a (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 867 Мбіт/с), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Можливість підключення USB пристроїв | 3G-модем |
| Інтерфейси | WAN 10/100/1000 Мбит/с |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | TKIP, WPA, WPA2, WEP, AES |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ac |
| Вага | 265 г |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO, 2x2 MIMO |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість | до 867 Мбіт/с |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс, Winbox |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Ширина | 140 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 083 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00