Укр
Рус

Код товару: AR_3015168
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBwAPG-60ad kit представляє з себе комплект з бездротових точок MikroTik в кількості 2 штуки для гігабітних радиомостов, що виконані в корпусі компактної структури MikroTik wAP. Устаткування призначене для частот 58320 - 64800 МГц із застосуванням одного з новітніх стандартів бездротового зв'язку 802.11ad.
Точки доступу з комплекту Wireless Wire мають 4-х ядерні процесори IPQ-4019 (частота 716 МГц). Присутній і необхідний для підключення Ethernet-порт на 1 Гбіт з підтримкою пасивного харчування за допомогою PoE стандарту Passive PoE / 802.3af / at (PoE +) 12 - 57 В. Управління та контроль відбувається під управлінням RouterOS Level 3.
Wireless Wire 60G оснащений високопродуктивним процесором Qualcomm IPQ-4019, в якому кожне ядро виконує функції з частотою в 716 МГц. Завдання wAP 60G полягає в забезпеченні високошвидкісного з'єднання на відстанях аж до 200 м.
Максимальна швидкість гарантується тільки на відстанях в межах 100 м. Так як має місце велике загасання сигналу, то виробник MikroTik рекомендує застосовувати RBwAPG-60ad kit на відстані до 100 м.
У повнодуплексному режимі власник зможе отримати максимальну швидкістю в 1 Гбіт. Використовуючи wAP 60G kit Ви зможете отримати по 950 Мбіт одночасно на відправку і прийом.
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Wi-Fi міст |
| Стандарти мереж | ad |
| Робоча частота | 60 ГГц |
| Інтерфейси | WAN 10/100/1000 Мбит/с |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Моніторинг та управління | Winbox |
| Набір | 1 точка доступу |
| Ширина | 85 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 270 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00