Укр
Рус

Код товару: AR_3015174
TP-Link Deco S4 - це Wi-Fi Mesh система з трьох модулів, яка здатна працювати у двох діапазонах. Вона призначена для побудови єдиної Wi-Fi мережі на великій площі (до 510 метрів квадратних). Здатна забезпечувати високу швидкість передачі даних. Отримайте відмінне Wi-Fi покриття і швидке, стабільне підключення до мережі Інтернет.
Можливостей системи ідеально вистачить для перегляду веб-сайтів, завантаження файлів, стрімінга або онлайн-ігор, також Deco S4 може виконувати роль роутера або точки доступу.
Така система дозволить вільно переміщатися із мобільним гаджетом по великому будинку, не відчуваючи розриву передачі даних. Переходьте на інший поверх і продовжуйте переглядати відео, без гальмувань та затримок. Завдяки стандарту Wi-Fi 802.11ac можна буде підключити до однієї мережі до 100 пристроїв.
| Режими роботи | Wi-Fi точка, ретрансляція (ретранслятор) |
| Стандарти мереж | ac (до 867 Мбіт/с), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.11 n |
| Вага | 1100 г |
| Висота | 162 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Додаткові можливості | DHCP, IPv6, PPTP, L2TP, IPv4, PPPoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 1.167 Гбіт/с |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 3 точки доступу |
| Ширина | 91 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 762 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00