Укр
Рус

Код товару: AR_3015146
Tp-Link EAP613 Точка доступу WiFi 6 для кріплення на стелі AX1800
Покращена швидкість WiFi 6
Оновлення до WiFi 6 зі швидкістю до 1775 Мбіт/с забезпечує на 50% вищу швидкість, ніж WiFi 5. Кожна програма відчуває себе більш плавною завдяки значно покращеній швидкості Wi-Fi.
Проста інтеграція в Omada SDN
Платформа Omada Software Defined Networking (SDN) об’єднує мережеві пристрої, зокрема точки доступу, комутатори та маршрутизатори. Він забезпечує 100% централізоване керування хмарою та створює масштабовану мережу, керовану з єдиного інтерфейсу.
Апаратне забезпечення, програмне забезпечення або хмарні контролери.
Централізоване керування хмарою.
Інтелектуальний моніторинг.
Надання без дотику (ZTP).
Автоматичний вибір каналу та налаштування потужності для оптимізації загальної продуктивності
Забезпечує потужну продуктивність бездротового зв'язку, одночасно значно зменшуючи перешкоди Wi-Fi шляхом автоматичного налаштування параметрів каналів і рівнів потужності передачі сусідніх точок доступу в одній мережі.
Легке сполучення, менше проводки
Завдяки технології Mesh EAP Omada позбавляють вас від додаткових проводів, бездротово розширюючи сигнал WiFi далі та гнучкіше до важкодоступних областей.
Оптимізована продуктивність мережі
Інтелектуальна самоорганізація оптимізує найкращий шлях між EAP, тоді як самовідновлення гарантує, що ви залишаєтеся в мережі, навіть коли одна AP порушена.
Завжди залишайтеся гладкими завдяки швидкому роумінгу
Забезпечує клієнтам безперебійне потокове передавання під час переміщення, автоматично перемикаючи клієнтів на точки доступу з оптимальним сигналом.
Ультратонкий дизайн забезпечує більшу маневреність
Виняткова продуктивність завдяки компактному дизайну забезпечує просту установку WiFi, заощаджуючи місце. Елегантний зовнішній вигляд робить EAP613 ідеально вписаним в будь-який сучасний офіс, готель, клас або кафе.
Підвищена безпека та ефективність мережі
Ефективність
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Mesh точка |
| Стандарти мереж | n, ac, a, b, g, ax (до 1775 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA-Personal, WPA2-Personal, Підтримка 802.1X, WPA3-Enterprise, WPA3 Personal, WPA-Enterprise, Бездротова фільтрація Mac-адрес, Управління доступом, Автентифікація порталу авторизації, Бездротова ізоляція між клієнтами, WPA2-ENT |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet) |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 33.6 мм |
| Додаткові можливості | MU-MIMO, QoS, OFDMA, 1024-QAM high data rate |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 1.77 Гбіт/с |
| Моніторинг та управління | Omada |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Ширина | 160 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 801 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00