Укр
Рус

Код товару: AR_3015147
EAP650 точка доступу WiFi 6 для кріплення на стелі AX3000
Блискавичний швидкостний AX3000 WiFi 6
Бізнес WiFi 6 нової ери зі швидкістю до 2976 Мбіт/с забезпечує більш ніж удвічі більшу швидкість, ніж WiFi 5.† Кожна програма відчуває себе більш плавною завдяки значно покращеній швидкості WiFi.
Вища ефективність для більшої кількості пристроїв
Такі функції WiFi 6, як OFDMA та MU-MIMO, обслуговують багато клієнтів у перевантажених середовищах, таких як типові офісні приміщення, житло та лікарні. Насолоджуйтесь вищою швидкістю на більшій кількості пристроїв із меншою затримкою.
Повна інтеграція в Omada SDN
Платформа Omada Software Defined Networking (SDN) об’єднує мережеві пристрої, включаючи точки доступу, комутатори та маршрутизатори. Він забезпечує 100% централізоване керування хмарою та створює масштабовану мережу, керовану з єдиного інтерфейсу.
Автоматичний вибір каналу та налаштування потужності для оптимізації загальної продуктивності
Забезпечує потужну продуктивність бездротового зв’язку, значно зменшуючи перешкоди Wi-Fi, автоматично регулюючи параметри каналу та рівні потужності передачі сусідніх точок доступу в одній мережі.
Просте розгортання та висока продуктивність від Omada Mesh
Завдяки технології Mesh мережі Omada EAP позбавляють вас від зайвих проводів, розширюючи бездротовим способом сигнал Wi-Fi далі й гнучкіше до важкодоступних місць.
Оптимізована продуктивність мережі
Інтелектуальна самоорганізація оптимізує найкращий шлях між точками доступу, а функція самовідновлення гарантує, що ви залишаєтесь онлайн, навіть якщо одна точка доступу порушена.
Завжди залишайтеся онлайн завдяки швидкому роумінгу
Забезпечує безперебійну трансляцію клієнтів, коли вони пересуваються, автоматично перемикаючи клієнтів на точки доступу з оптимальним сигналом.
Ультратонкий дизайн забезпечує більше можливостей
Виняткова продуктивність із компактним дизайном забезпечує просте встановлення Wi-Fi, економлячи простір. Завдяки елегантному зовнішньому вигляду EAP650 ідеально впишеться в будь-який сучасний офіс, готель, аудиторію чи кафе.
Підвищена безпека та ефективність мережі
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Mesh точка |
| Стандарти мереж | n, ac, a, b, g, ax (до 2402 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA3-Personal, WPA-Personal, WPA2-Personal, Підтримка 802.1X, WPA3-Enterprise, WPA-Enterprise, Виявлення шахрайської точки доступу, Бездротова фільтрація Mac-адрес, Управління доступом, Автентифікація порталу авторизації, Бездротова ізоляція між клієнтами, WPA2-ENT |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet) |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 33.6 мм |
| Додаткові можливості | SSID, MU-MIMO, QoS, OFDMA, 1024-QAM high data rate |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 2.97 Гбіт/с |
| Моніторинг та управління | Omada |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Ширина | 160 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 761 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00