Укр
Рус

Код товару: AR_3015218
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti AF-5XHD
AirFiber 5XHD використовує канал шириною в 100 МГц і ефективність 21.2 bps на кожен герц каналу, що дозволяє отримати пропускну здатність в 1.34 Gbps (при використанні 4096QAM, є в останні оновлення ПЗ).
Для забезпечення високої якості з'єднання в AirFiber 5XHD використовується технологія GPS синхронізації. Це дозволяє задати співвідношення вхідного і вихідного потоку в межах 25%, 33%, 50%, 66.7%, і 75%. Покадровая синхронізація доступна для 2, 2,5, 4 і 5 мс. кадрів. Точка доступу сумісна з іншими пристроями, які отримали функцію GPS синхронізації.
Корпус захищений від пилу і вологи відповідно до стандарту IP67. AirFiber 5XHD сумісна з однойменними антенами для роботи на частоті 5 GHz, а також може використовуватися в парі з RocketDish RD-5G30.
Харчування Для проводового підключення є два порти Gigabit Ethernet для можливості резервування. Також по кручений парі здійснюється і харчування постійним струмом з напругою 19-50В (залежить від довжини кабелю), присутній захист від перенапруги.
Управління. Управляється точка доступу операційною системою airOS LTU інтерфейс якої максимально близький до звичайної airOS. Можливе налаштування за допомогою мобільних пристроїв і додатки UNMS доступного для iOS і Android. До речі, для цього є окремий радіомодуль Bluetooth.
| Режими роботи | Wi-Fi міст |
| Стандарти мереж | ac (до 1.3 Гбіт/с), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Висота | 224 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO, AirMax |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +55°C |
| Ширина | 82 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
23 948 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00