Укр
Рус

Код товару: AR_3015157
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | a (до 54 Мбіт/с), n (до 150 Мбіт/с), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Безпека інформації | WPA, WPA2 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Вага | 400 г |
| Висота | 31 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Живлення | Зовнішній БЖ 24В 0.5A, PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +75°C |
| Ширина | 294 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 227 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00