Укр
Рус

Код товару: AR_3015139
Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2) — це Wi-Fi точка доступу, що працює на частоті 5 ГГц і підтримує стандарт airMAX ac з реальною швидкістю до 450 Мбіт/с. Її використовують для під'єднання до базових станцій із підтримкою airMAX ac і для побудови Wi-Fi мостів на відстань до 25 км.
Сумісність вирішує все
При підключенні до базової станції провайдера як клієнта, база обов'язково повинна підтримувати бездротовий протокол передачі даних airMAX ac. У режимі клієнта звичайний airMAX не підтримується!
Гнучкість для будь-якої мережі
Також PowerBeam AC може виступати роздавальною Wi-Fi точкою доступу, оскільки підтримує режим точка-многоточка. Однак враховуйте, що в антени діаграма спрямованості становить 10°, і клієнти повинні потрапляти в неї. У режимі точка-многоточка підтримуються протоколи airMAX ac і звичайний airMAX. Щоб клієнтські пристрої з підтримкою звичайного протоколу airMAX підключалися до бездротової точки, на них потрібно встановити останню версію прошивки, а на Wi-Fi точці, що роздає, вибрати режим WIRELESS MODE: Access Point PtMP airMAX Mixed.
Швидкість, що вражає
PowerBeam 5AC Gen2 має реальну пропускну здатність близько 450 Мбіт/с. У ролі Wi-Fi моста її оптимально використовувати на відстані до 25 км. Максимальна швидкість 450 Мбіт/с буде забезпечена на відстані до 6 км.
Легкий монтаж — надійна фіксація
Кріплення PBE-5AC-Gen2 дозволяє регулювати нахил антени вниз і вгору в межах 20°. Пристрій кріпиться на щоглу або трубу діаметром від 40 до 80 мм.
Підключив — і працює
Живлення подається на PowerBeam AC по мережевому кабелю за допомогою гігабітного PoE інжектора POE-24-24W-G, який входить до комплекту постачання. Довжина кабелю від блоку живлення до точки доступу може сягати 50-80 метрів за умови використання якісної мідної "витої пари".
Стійкий до будь-яких умов
Пристрій має вологозахищений корпус, який призначений для експлуатації на вулиці за температури від -40 до +70°.
Налаштування — за кілька хвилин
Налаштування PBE-5AC-Gen2 виконується через Web-інтерфейс або за допомогою мобільного застосунку. Щоб налаштувати точку доступу через мобільний застосунок, необхідно його встановити, під'єднатися до вбудованої Wi-Fi точки доступу на 2,4 ГГц і виконати налаштування.
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Wi-Fi міст |
| Стандарти мереж | a (до 54 Мбіт/с), n (до 450 Мбіт/с), ac, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Інтерфейси | WAN 10/100/1000 Мбит/с |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2220 г |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO, AirMax |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Ширина | 420 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 157 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00