Укр
Рус

Код товару: AR_3015202
Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, ac, ax, be, робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - WAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n, ac, ax, be, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | WAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 be |
| Вага | 313 г |
| Висота | 171.5 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MU-MIMO |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 4.988 Гбіт/с |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | Від -30 °C до 50 °C |
| Ширина | 171.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 300 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00