Торшер підлоговий світлодіодний BL-453F/27W WH - фото 1
Торшер підлоговий світлодіодний BL-453F/27W WH - фото 2
Торшер підлоговий світлодіодний BL-453F/27W WH - фото 3
Торшер підлоговий світлодіодний BL-453F/27W WH - фото 4
Торшер підлоговий світлодіодний BL-453F/27W WH - фото 5
Торшер підлоговий світлодіодний BL-453F/27W WH - фото 6
Торшер підлоговий світлодіодний BL-453F/27W WH - фото 7
Торшер підлоговий світлодіодний BL-453F/27W WH - фото 8
Торшер підлоговий світлодіодний BL-453F/27W WH - фото 9
Торшер підлоговий світлодіодний BL-453F/27W WH
Код товару: BR_1324774
Про товар
Торшер в стилі модерн BL-453F/27W WH від ТМ Brille підійде для освітлення як житлових приміщень, так і офісів, кафе і готельних номерів. Перевага його використання полягає в тому, що джерелом світла в ньому служать світлодіоди, які споживають менше електроенергії, ніж традиційні лампи, але при цьому видають потужний світловий потік. Діоди випромінюють рівне тепле біле світло зі світловим потоком 70-75 лм. Потужність світильника становить 27 Вт, розрахований він для роботи в мережі 220 В. Корпус світильника виготовлений з металу і пластику, пофарбований у білий колір. Вимикач знаходиться на шнурі. Розмір основи 305х180мм. Шнур вироблений з Пластику. Довжина шнура 2300мм.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Призначення
Універсальні
Стиль
Хай-тек
Висота
225см
Кількість джерел світла
1 шт
Потужність лампи
27 Вт