Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK - фото 1
Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK - фото 2
Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK - фото 3
Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK - фото 4
Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK - фото 5
Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK - фото 6
Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK - фото 7
Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK - фото 8
Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK - фото 9
Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK - фото 10
Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK - фото 11
Торшер підлоговий світлодіодний BL-850F/46W WW BK
Код товару: BR_1333904
Про товар
Розмір основи 200х200мм. Шнур вироблений з Пластику. Довжина шнура 2930мм.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Призначення
Універсальні
Стиль
Хай-тек
Висота
152.5см
Висота
Кількість джерел світла
1 шт
Потужність лампи
46 Вт