Торшер світлодіодний підлоговий BL-533F/17W LED CH - фото 1
Торшер світлодіодний підлоговий BL-533F/17W LED CH - фото 2
Торшер світлодіодний підлоговий BL-533F/17W LED CH - фото 3
Торшер світлодіодний підлоговий BL-533F/17W LED CH - фото 4
Торшер світлодіодний підлоговий BL-533F/17W LED CH - фото 5
Торшер світлодіодний підлоговий BL-533F/17W LED CH - фото 6
Торшер світлодіодний підлоговий BL-533F/17W LED CH - фото 7
Торшер світлодіодний підлоговий BL-533F/17W LED CH
Код товару: BR_1329491
Про товар
Підлоговий світильник BL-533F/17W LED CH – додасть стильний акцент до будь-якого сучасного інтер'єру. Дизайн його конструкції просякнутий легкістю, простотою, стриманістю. Торшер мобільний і багатофункціональний, простий у використанні. Головною перевагою світильника є його джерело світла – світлодіоди, що випромінюють рівне тепле біле світло зі світловим потоком 70-74 лм/вт. Вони не перегорають, як це роблять традиційні лампи, споживають невелику кількість електроенергії. Розрахований для роботи від мережі 220 В. Торшер виготовлений з металу і пластику, пофарбований в колір хром, досить стійкий на будь-якій поверхні. Використовувати його можна для локального підсвічування як житлових, так і нежитлових приміщень. Діаметр основи 265мм. Шнур вироблений з Силікону. Довжина шнура 1500мм.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Призначення
Універсальні
Стиль
Хай-тек
Висота
153см
Висота
141 - 160 см
Кількість джерел світла
1 шт
Потужність лампи
17 Вт