Торцювальна пила Zipper ZI-KGS250-310 - фото 1
Торцювальна пила Zipper ZI-KGS250-310
Код товару: SB_2436728
Про товар
Для підвищення безпеки і комфорту працівника є світлодіодне освітлення. Дана торцева пила має високий обертний момент 4500 оборотів в хвилину і великий запас потужність 1800 Вт. Ріжучий елемент - це твердосплавний диск, діаметром 250 мм, з максимальною глибиною різу 85 мм. Кут нахилу пильного полотна і робочого столу складає 45 градусів. Ергономічна ручка і транспортувальний замок роблять роботу з цим інструментом зручною і безпечною. А для підтримки чистоти передбачена можливість підключати пилосос або пилозбірник для збору стружки.
Особливості:
  • твердосплавний диск в процесі різу під прямим кутом занурюється на глибину до 85 мм;