Укр
Рус

| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 750 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 5 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Габарити | 27 х 17 х 15 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
647 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00