Укр
Рус

Код товару: AR_3016343
Тостер Gorenje T850DPW — це стильний та зручний прилад для смачних сніданків щодня. Завдяки потужності 850 Вт він швидко підсмажує тостовий хліб до ідеальної хрусткої скоринки. Корпус із поєднанням білого пластику та металу виглядає сучасно та легко вписується у будь-який інтер’єр кухні.
| Тип керування | електронно-механічне |
| Потужніть | 850 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити | 24 х 20.4 х 17.4 см |
| Довжина шнура | 0.8 м |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 439 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00